Разглеждате резултати
юни
11

Финали младежи-2011г.

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

сабя младежи
28 май 2011г., гр. София

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   ВЕСЕЛИНОВ   Виктор      РУСЕ 
 2   ВОЙНИКОВ   Мартин      СЛАВИЯ 
 3   КОЙРУШКИ   Георги      ТРАКИЯ 
 3   ПАСКОВ   Панчо      СВЕЧНИКОВ 
 5   КОЦЕВ   Иван      СВЕЧНИКОВ 
 6   ДИМИТРОВ   Тони      СВЕЧНИКОВ 
 7   ВЕЛИКОВ   Михаил      РУСЕ 
 8   БОНЕВ   Орлин      СЛАВИЯ 
 9   МАНДОВ   Иван      ТРАКИЯ 
 10   ИВАНОВ   Симеон      СВЕЧНИКОВ 
 11   ВЪТЕВ   Христо      СВЕЧНИКОВ 
 12   ДИМИТРОВ   Михаил      СЛАВИЯ 
 13   АЛЕКСАНДРОВ   Васил      ТРАКИЯ 
 14   ПЕЕВ   Александър      РУСЕ 
 15   ДИМИТРОВ   Димитър      СЛАВИЯ 
 Ranking   Name   Country   Club 
 1   СВЕЧНИКОВ 1      СВЕЧНИКОВ 
 2   РУСЕ      РУСЕ 
 3   ТРАКИЯ      ТРАКИЯ 
 4   СЛАВИЯ      СЛАВИЯ 
 5   СВЕЧНИКОВ 2      СВЕЧНИКОВ 
юни
11

Финали девойки-2011г.

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

сабя девойки
28 май 2011 г., гр. София

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   РУСЕНОВА   Димитринка      ТРАКИЯ 
 2   ГЕОРГИЕВА   Теа      СЛАВИЯ 
 3   АНГЕЛОВА   Адриана      РУСЕ 
 3   КАРАИВАНОВА   Румяна      ТРАКИЯ 
 5   ПЕТКОВА   Мария      ТРАКИЯ 
 6   ТЕОХАРОВА   Диляна      РУСЕ 
 7   МЕТОДИЕВА   Мила      СЛАВИЯ 
 8   ГЕОРГИЕВА   Ана      СЛАВИЯ 
 9   МАРИНОВА   Цвета      СВЕЧНИКОВ 
 10   ГЕОРГИЕВА   Мариела      РУСЕ 
 11   БЯНКОВА   Донна      СЛАВИЯ 
 12   ВЪЛКОВА   Марина      ЦСКА 
 13   СЛАВОВА   Миглена      СЛАВИЯ 
 14   ВЛАЕВА   Дарина      РУСЕ 
 15   НЕШЕВА   Мария      ТРАКИЯ 

Overall ranking

 Ranking   Name   Country   Club 
 1   ТРАКИЯ      ТРАКИЯ 
 2   СЛАВИЯ      СЛАВИЯ 
 3   РУСЕ      РУСЕ 
 4   СВЕЧНИКОВ      СВЕЧНИКОВ 
май
21

ДПФинали-кадети

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

.Сабя кадети

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   БУРНЕВ   Любослав      СВЕЧНИКОВ 
 2   ПАСКОВ   Панчо      СВЕЧНИКОВ 
 3   АЛЕКСАНДРОВ   Васил      ТРАКИЯ 
 3   КОЙРУШКИ   Георги      ТРАКИЯ 
 5   ИВАНОВ   Симеон      СВЕЧНИКОВ 
 6   ДИМИТРОВ   Тони      СВЕЧНИКОВ 
 7   ВЪТЕВ   Христо      СВЕЧНИКОВ 
 8   МАНДОВ   Иван      ТРАКИЯ 
 9   ЛИКАСА   Филип      РУСЕ 
 10   ДИМИТРОВ   Димитър      СЛАВИЯ 
 11   ПЕЕВ   Мартин      РУСЕ 
 12   ПЕЕВ   Александър      РУСЕ 
 13   АНГЕЛОВ   Павел      РУСЕ 
 14   БАКАЛОВ   Симеон      СВЕЧНИКОВ 
 15   ГЕОРГИЕВ   Георги      СВЕЧНИКОВ 
 16   ТУМАНОВ   Константин      СЛАВИЯ 
 17   ХРИСТОВ   Радослав      ТАМПЛИЕР 
 18   СТЕФАНОВ   Стефан      СВЕЧНИКОВ 
 19   БАКАЛОВ   Емануил      ТАМПЛИЕР 
 20   БОНЕВ   Орлин      СЛАВИЯ 
май
21

ДПФинали-кадетки

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

.Сабя кадетки

Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   АНГЕЛОВА   Адриана      РУСЕ 
 2   ИВАНОВА   Румяна      ТРАКИЯ 
 3   ГЕОРГИЕВА   Теа      СЛАВИЯ 
 3   МАРИНОВА   Цвета      СВЕЧНИКОВ 
 5   ТЕОХАРОВА   Диляна      РУСЕ 
 6   ВЪЛЧЕВА   Мариана      ЦСКА 
 7   ВЛАЕВА   Дарина      РУСЕ 
 8   МЕТОДИЕВА   Мила      СЛАВИЯ 
 9   ТОДОРОВА   Изабел      РУСЕ 
 10   СТАНКОВА   Виктория      СВЕЧНИКОВ 
 11   СЛАВОВА   Магдалена      СЛАВИЯ 
 12   МИЗОВА   Елизабет      СВЕЧНИКОВ 
април
22

ДПФ сабя момичета до 15 г. отборно

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

.ДПФ сабя момичета до 15 г. отборно

 Ranking   Name   Country   Club 
 1   РУСЕ       
 2   СВЕЧНИКОВ       
 3   ТРАКИЯ       
 4   ТАМПЛИЕР       
 5   ОЛИМПИК       
април
22

ДПФ сабя момичета до 15 г

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

ДПФ сабя момичета до 15 г

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   ТЕОХАРОВА   Диляна      РУСЕ 
 2   ВЛАЕВА   Дарина      РУСЕ 
 3   СТОЕВА   Петя      ТРАКИЯ 
 3   ЦВЕТАНОВА   Вероника      СВЕЧНИКОВ 
 5   МИЗОВА   Елизабет      СВЕЧНИКОВ 
 6   НЕДЯЛКОВА   Симона      ТАМПЛИЕР 
 7   БУРНЕВА   Ивелина      СВЕЧНИКОВ 
 8   ТОДОРОВА   Изабел      РУСЕ 
 9   ПОПХЛЕБАРОВА   Никол      ПРЕТОРИАНЕЦ 
 10   ВУТОВА   Теодора      ТАМПЛИЕР 
 11   ВАСЕВА   Цветелина      ТРАКИЯ 
 12   ГЕОРГИЕВА   Габриела      СВЕЧНИКОВ 
 13   ДАДАРОВА   Моника      ТАМПЛИЕР 
 14   БАЛЕВА   Деляна      ОЛИМПИК 
 14   СЕРАФИМОВА   Ева      ОЛИМПИК 
 16   ЯНКОВА   Ивана      ОЛИМПИК 
април
22

ДПФ сабя момчета до 15 г. отборно

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

ДПФ сабая момчета до 15 г. отборно

 Ranking   Name   Country   Club 
 1   СВЕЧНИКОВ 1      СВЕЧНИКОВ 1 
 2   ТРАКИЯ ПД       
 3   РУСЕ       
 4   ТАМПЛИЕР       
 5   СЛАВИЯ       
 6   СВЕЧНИКОВ 2      СВЕЧНИКОВ 2 
 7   ОЛИМПИК       
април
22

ДПФ сабя момчета до 15 г.

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

.ДПФ сабя момчета до 15 г.

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   МАНДОВ   Иван      ТРАКИЯ ПД 
 2   БАКАЛОВ   Симеон      СВЕЧНИКОВ 
 3   КЪНЕВ   Атанас      ТРАКИЯ ПД 
 3   ПЕЕВ   Мартин      РУСЕ 
 5   БАКАЛОВ   Емануил      ТАМПЛИЕР 
 6   ГЕОРГИЕВ   Георги      СВЕЧНИКОВ 
 7   СТЕФАНОВ   Стефан      СВЕЧНИКОВ 
 8   АНГЕЛОВ   Павел      РУСЕ 
 9   ТУМАНОВ   Константин      СЛАВИЯ 
 10   ДИМИТРОВ   Камен      СВЕЧНИКОВ 
 11   КРАЛЕВ   Тихомир      СЛАВИЯ 
 12   АРСОВ   Никола      ТАМПЛИЕР 
 13   ХАДЖИЕВ   Антон      СЛАВИЯ 
 14   ХРИСТОВ   Радостин      ТАМПЛИЕР 
 15   МИЗОВ   Алекс      ОЛИМПИК 
 16   МИНЕВ   Симеон      ОЛИМПИК 
 17   САВАКОВ   Стелиян      РУСЕ 
 18   КРАЕВ   Красимир      ТРАКИЯ ПД 
 19   СПАСОВ   Симон      СВЕЧНИКОВ 
 20   ГЕЧОВ   Георги      СВЕЧНИКОВ 
 21   ВЕЛКОВ   Георги      ОЛИМПИК 
 22   ИВАНОВ   Георги      СЛАВИЯ 
 23   НАНКОВ   Антони      ТРАКИЯ ПД 
 24   АСЕНОВ   Михаил      ТАМПЛИЕР 
 25   ГЕОРГИЕВ   Алегзандър      ОЛИМПИК 
април
22

ДПФ сабя момичета до 13 г

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

ДПФ сабя момичета до 13 г.

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   КАРАДЖОВА   Александра      ТРАКИЯ ПД 
 2   НЕДЯЛКОВА   Симона      ТАМПЛИЕР 
 3   ВУТОВА   Теодора      ТАМПЛИЕР 
 3   ЦВЕТАНОВА   Вероника      СВЕЧНИКОВ 
 5   СТОЕВА   Петя      ТРАКИЯ ПД 
 6   ТОДОРОВА   Изабел      РУСЕ 
 7   ВАСЕВА   Цветелина      ТРАКИЯ ПД 
 8   ДАДАРОВА   Моника      ТАМПЛИЕР 
 9   ЯНКОВА   Ивана      ОЛИМПИК 
 10   СЕРАФИМОВА   Ева      ОЛИМПИК 
 11   БАЛЕВА   Деляна      ОЛИМПИК 
 12   ГЕОРГИЕВА   Габриела      СВЕЧНИКОВ 
 13   МИЛОВА   Надежда      ТРАКИЯ ПД 
април
22

ДПФ сабя момчета до 13 г.

Автор на темата fencing    Категория резултати     Ключови думи

.ДПФ сабя момчета до 13 г.

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   МАНДОВ   Иван      ТРАКИЯ ПД 
 2   КЪНЕВ   Атанас      ТРАКИЯ ПД 
 3   АНГЕЛОВ   Павел      РУСЕ 
 3   АРСОВ   Никола      ТАМПЛИЕР 
 5   КРАЛЕВ   Тихомир      СЛАВИЯ 
 6   МИНЕВ   Симеон      ОЛИМПИК 
 7   КРАЕВ   Красимир      ТРАКИЯ ПД 
 8   АСЕНОВ   Михаил      ТАМПЛИЕР 
 9   БАКАЛОВ   Емануил      ТАМПЛИЕР 
 10   ГЕОРГИЕВ   Алегзандър      ОЛИМПИК 
 11   ЗДРАВКОВ   Веселин      ТРАКИЯ ПД 
 12   ИЛИЕВ   Денис      ПРЕТОРИАНЕЦ 
 13   НАНКОВ   Антон      ТРАКИЯ ПД 
 14   ГЕЧОВ   Георги      СВЕЧНИКОВ 
 15   ЦВЕТКОВ   Добромир      ТРАКИЯ ПД 
 16   СПАСОВ   Симеон      СВЕЧНИКОВ 
 17   ИВАНОВ   Георги      СЛАВИЯ 
 18   ВЪЛКОВ   Георги      ОЛИМПИК 
 19   АПОСТОЛОВ   Николай      ТАМПЛИЕР 
 20   МИЗОВ   Алекс      ОЛИМПИК 
 21   КРАЕВ   Станимир      ТРАКИЯ ПД 
 22   ИВАНОВ   Йоан      ТРАКИЯ ПД 
 23   ХАДЖИЕВ   Антон      СЛАВИЯ 

 Уеб дизайн и изработка сайт