юни
10

Държавно лично и отборно първенство по фехтовка за девойки и младежи до 20 години

Author admin    Category Състезания 2009     Tags

Сабльорката на „Русе“ Адриана Ангелова триумфира като шампионка на провелото се на 5 и 6 юни 2009 г. в гр.Русе Държавно лично и отборно първенство по фехтовка за девойки и младежи до 20 години.На финала русенската фехтовачка победи с 15:13 туша Радина Токин от „Славия“.Диляна Стоянова спечели бронзов медал.Александър Галев се класира втори при младежите,а Виктор Веселинов завърши пети.

Девойките с Адриана,Диляна,Мариела Георгиева и Ивелина Веселинова завоюваха отборната шампионска титла.В мача за златото те измъкнаха 45:43 срещу първия тим на „Славия“.Русенските сабльори с Виктор,Александър Галев,Цветелин Иванов и Михаил Великов